Sayfa 102 - Toplam 227 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Bulunan 1,011 den 1,020 - Toplam 2267

Konu: Turabi ÇAMKIRAN

Junior Member
    Turabi hakkında ne kadar doğru söylenmiş sözler var, delikanlı dürüst dediğin adam, toplum karşısında nasıl konuşması gerektiğini de bilmeli, TV karşısında izleyen gençlere örnek olabilmeli, böyle sokakta ağız dalaşı yapar gibi konuşmalar mı dürüstlük oluyor, topluma örnek oluyor anlamadım. Turabi nin bu tavırlarını hoş gören insanların olabileceğini düşünmek istemiyorum
    Son düzenleyen nazbora, 25-Mart-2014 saat 15:36. Sebep: bir şeyler eklemek

Alıntı Talasburba Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Forumdaki en tarafsiz yorum yapanlardan birisi olabilirsin, bende taraf tutan bir insan degilim. Fakat bir insana gereginden fazla elestiri yapilmasida benim gözümde tarafsizlik sinirlarindan cikiyor. Ben de hicbir takim üyesinin yaptiklarini inkar etmedim , öyle olsa bir kac önceki mesajimda ben gönüllüleri tutuyorum demem , Turabiciyim derim. Ancak maalesef takim icinde bir takim oldugu icin, Kulis olmasida normal. Normal olmayan sey kulis yapip kulis yapmiyormus gibi hareket etmek. Bak O isim yazarken söyledikleri sözleri takrar izle, yigit berna mert samanta nin dedikleri . iste seni seviyoruzda seninle yine görüsmek istiyorumda. Yani kusura bakmada sen daha ikinci elmede benim adimi yazsan ben senin suratina dahi bakmam. Ama bak turabiye adam delikanli gibi , catir catir söyleyecegini söyledi adini yazdi kalemini kirdi( bu sahneye cok güldüm) isini bitirdi, sahra da aynisini yapti. Yani bu insanlarin tek hatasi iclerinde tutup da seyirciye oyanayamiyorlar. Yani Turabi deseydiki , Samanta cok iyi yaristin ama kac haftadir oyunlarda dökülüyorsun, dizinde sakat , sen artik pek fazla katki saglayamiyorsun takima. O yüzden seni yaziyoruz. Böyle dese ne olacakti? O zaman Turabi iyi adam mi olacakti? Valla ben hayatta iki seyden cok korkarim , birisi Yalan ikinciside Yüzüne gülüpde arkandan seni gammazlayan adam.
    arkadas ALLAH senden razi olsun butun icimdekileri yazmissin insanlara cevap olarak.avukatim dedin ya gercekten oylesin ben artik sinirden kimseye yorum yazmiyodum sen cok guzel ozetlemissin.TURABI gibi birinin kotu olduguna inananlarin vicdanindan ve duruslugunden suphe ederim.sen gercekten adam gibi adamsin belli.helal sana.INSALLAH TURABI 1ci olursa her kes cevabini alicak.ama eyer olamasada ben emin olucam ki adalet yok bu ulkede.TURABI arkadan konusup kameralara oynamadigi icin cogu insan tarafindan sevilmiyor bence.eeeee sinsi olmak gerekmis.ama ne yapalim TURABI insan oldugu icin karakterinde yok sinsilik.varsin sevmesinler o delikanliligindan odun vermiyor ya gerisi hikaye.

Senior Member
    Turabi, dürüstlüğün ve centilmenliğin hoşuma gitmeye başladı asla favorim olamassın ama "yenildiysek bu bunun mazereti olmaz karşı tarafın daha iyi olmasındandır" demen hoşuma gitti Sahraya çok sinir oluyorum inşallah o kızın seni kullandığını anlayabilirsin. Seni sevdiğim söylenemez ama saygı duyuyorum en azından herşey dilinde yolun açık olsun....

Junior Member
    ah turabi ah... çok garip bi adam turabi. belki saf ve yönlendirmeye müsait bir adamdır. bunu sahranın onu etkilemesinden anlamak mümkün. ilk geldiğinde bu kadar sesi çıkmıyodu mesela ama akının adadan gidişi, yaşanlara yiğitin sessizce tepki göstermesi ertunga ve mertin hiç ses çıkaramaması ve sahranın onu çok doldurması neticesinde turabinin kendini adanın tek hakimi olarak gördüğünü düşünüyorum. ona gazı verdikçe turabide coşuyo birazda ego var tabi.

üslup konusunda öyle yanlışları var ki bunları aşsa aklını kullanarak -ki her nekadar ünlülerden ve seyircilerden cahil biri yorumları gelsede- ben kesinlikle öyle olduğunu düşünmüyorum. röportajlardaki konuşmalardan seçtiği kelime ve cümlelerden (belki bunları düşünüp kurarak söylüyor bilemem ama buda marifet) cahil biri olmadığını gösteriyor. ama şu aşamada turabide benim gördüğüm bu davranışlara devam ederse daha da itici olacağıdır. herkesle asarım keserim falan gibi üsluplarla konuşup acun karşısında süt dökmüş kedi gibi olması biraz garip. bunlardan hangisi turabi önemli olan bu umarım zaman gösterir gerçeği.

dünkü çekiç olayın değinmek istiyorum mesela. genele baktığınızda haklı olabilirler belki samanta sürekli kullanıyor şimdide biz kullanalaım biraz diyebilirler. ama samantha kibar bir üslupla "çekici verir misin turabi" derken onun kalkıpta "bundan sonra kimseye çekiç mekiç yok vermicem kardeşim" demesi kesinlikle doğru ve adil değil. iki kişi aynı yerde adadaki iki çekişle birşeyler kırması ve başkasına vermemesi de adil değil kesinlikle. bu olayda da yine sahranın dolduruşuna geldiğini düşünüyorum turabinin. bunu da şurdan özetleyebilirim. turabi bademleri kırdıkları yere geldiğinde sadece sahra vardı turabi çekicin olmadığını görünse samanta mı aldı dedi sahra direk "sen izin mi verdin, sen işim bitti mi dedin, alabilirsiniz mi dedin" gibi şeyler sıralamaya başladı turabide yok hayır deyince "ee bana senden izin aldıklarını söylediler" diyerek turabiyi direk karşı tarafa doğru bir karşıtlığın içinde düşürdü diye düşünüyorum. bu konuyla ilgili bir diğer notumda turabinin çekici almak için bernanın yanına gittiğinde sen samanthanın bademlerini kırıyorsun ver çekici bana demesiydi. pardon da yani çekiç bu ne oluyo kan davasına döndürecekler olayı.

turabiyle ilgili diğer bir itici durum ise oyunlarda sayıyı aldıktan sonraki sevinme hareketleri. aslında yarışmacılar dahil kimse onu kale almıyo kendine güldürüyo insanları ve çok itici görünüyor bana göre.

sonuç olarak aslında tam olarak turabiyi anlayabilmiş değilim. başta dediğim gibi ya gerçekten çok saf nereye çekersen oraya gidiyor gaz verdikçe bi ego patlaması yaşıyor ve saldırgan davranışlar sergileyip saçma sapan konuşuyor ya da turabi gerçekten böyle saygısız bir adam bunları bilerek yapıyor. bunu şu aşamada tam çözebilmiş değilim. belki anlamamız için sahranın gitmesi turabinin yalnız kalması, etrafında onu pohpohlayan birin kalmaması gerekiyor.

bazı adamlar komutan olur bazı adamlar asker .. turabi asker onu yonetecek bir komutan lazım . komutan da olmadıgına göre sahra olaya hakim .

sırf bu adam yüzünden gönüllüleri tutmuoum.kendisini ağa sanıyorr.ordakilerde buna eyvallah çekip sürünüoo .

Senior Member
    abi bu adam, adam gibi adam..inanin bana bu konuda yanlislari var cok elestirdigim yonleride var ama bu adam, adam gibi adam bu konuda bana guvenin

Turabi seni seviyorum senin hastanım aynı senin gibi bi vicuda sahip olmak istiyorum buarada adım metehan seni seviyorum sana özeniyorum acaba iyi bişeymi yapıyorum bilmiyorum

Banned
    abi cok iyi bulmussun bunu.......

Alıntı yolkum Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Turabi, dürüstlüğün ve centilmenliğin hoşuma gitmeye başladı asla favorim olamassın ama "yenildiysek bu bunun mazereti olmaz karşı tarafın daha iyi olmasındandır" demen hoşuma gitti Sahraya çok sinir oluyorum inşallah o kızın seni kullandığını anlayabilirsin. Seni sevdiğim söylenemez ama saygı duyuyorum en azından herşey dilinde yolun açık olsun....
    katılıyorum aynen !

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •