Sayfa 109 - Toplam 115 İlkİlk ... 95999107108109110111 ... SonSon
Bulunan 1,081 den 1,090 - Toplam 1146

Konu: 17 Mart 2014 Pazartesi günü yayınlanan program hakkındaki yorumlarınız

Senior Member
    Alıntı muyoveben Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu taraf tutmakla alakalı bişi, kaybeden karşısındakinin her hareketine sinir olur, gülümsemesi bile yeterlidir. Aslında hareketlerine değil Turabiyi sevmediğiniz için kazanmasına sinir oluyorsunuz bence
    Turabiyi gözünde fazla abartmışsın sen şeker ))

Senior Member
    Alıntı Aseriousman Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Biz burada tok karnımıza, kahvemizi yudumlerken birbirimize giriyorken orada adamlar aç karnına Şirinler'i mi oynasın ?
    Biraz empati beyler bayanlar. Ben mantıksız ve gereksiz muhabbet karşısında aşırı sinirlenen ve tepki veren bir adamım, o adada olsam hemen diskalifiye olurdum galiba

Bilmez misin forum ahalisini.. Normal hayatında hiç biri sinirlenmez , hele ki asla küfretmezler; mesela sağlam para uğruna günlerce aç kalmalarının ardından zaar gibi koştukları bir yarışı saniye farkla kaybetseler; ilk yapacakları şey rakiplerinin yanına gidip "dostum, beni iyi yendin; tebrik ederim" demek olurdu eminim.. Hepsi aşırı erdemli insanlar; karakter onlar için her şeyin ötesinde..
    Son düzenleyen twq, 18-Mart-2014 saat 23:34.

Senior Member
    Alıntı Aseriousman Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bak yine sinirlendim
    İlk olarak birinci oyunun hiç hızla alakası yok. Adanın en hantal elemanlarından Akın 3'te 3 yaptıysa, oyunun hız ile alakalı olmadığını anlayabilirsin. Boyu uzun olan, iyi sıçrayan kazandı. Arkadaş su seviyesi Turabi'nin belini geçiyor, diğerinin dizine geliyor. Mantık yahu...

Dengede su taşıma yarışmasının en hızlısı yine Turabi'ydi. İkisinde de önde geldi, ikisinde de suyu taşırmayı başardı. Akılsız davrandı sadece. Birini su daimi akmadığı için kaybetti ki böyle saçma kural görmedim ben Adam suyu önce taşırıyor, ama daimi akması gerekiyormuş ilginç tabii.

Neyse yazayım bir daha, bildiğin hız ve denge temalı parkur oyunlarında Turabi'nin rakibi yok. Bunu ilerleyen haftalarda daha net göreceksiniz. Ancak yüzmeli oyunlarda çuvallar Turabi, çünkü İsmail Baki ayarında yüzüyor
    Sen görmek istemesende kendini kandırma bence akın yarışlarda gayet iyi yarışmayı daha dikkatli izlemelisin.

Senior Member
    Alıntı dryubymel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Nihatin dedigi cikacak.Diskalifiye olur gözüyle bakiyorum bende.
    Hiç sanmıyorum Akın bu hafta öyle birşey yaptı ama birdaha kesinlikle yapacağını sanmam o zeki çocuk kendini diskalifiye ettirmez aksine Tolgayı kışkırtıp diskalifiye ettirir bence zeki olan adam zaten bunu yapar : D

Alıntı MasalGibi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    şimdi nihat doğan diyoki haftanın yıldızı turabi..

bu hafta 3 oyun oynandı . ilki suda parkurdu.
    turabi bu oyunda 3 te 0 yaptı .

ikinci oyun dokunulmazlık oyunu yani güç oyunuydu.
    turabi 2 de 2 yaptı.

üçüncü oyun ise dengede su taşımaydı .
    turabi burda 2 de 0 yaptı .

aslında bu hafta bence çok başarılı değildi . parkur oyunlarını hiç tamamlayamadı . ama ee haliyle güç oyununu aldı . bu yarışmada daha çok parkur oyunları olucağı için turabinin sevinçlerini çok göremiycez
    Nihat Doğan son gün izleyip geliyor heralde : D : D

Alıntı Simay32 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sorun el kol değil adam ona buna emir veriyo bernanın rica ettiği şeye nasıl bağırmıştı kendisi tek lafıyla istediğini yapıyo millete ahkam kesiyo çakma delikanlı sende turabicilere bişey anlatma bence onlar yarışmayı tersten izliyor gibi olaylara hep tersinden bakıyorlar
    aha ha sevdim seni

Senior Member
    Turabiyi gözünde fazla abartmışsın sen şeker ))
    Canımcım ne alakası var ben sempatimi dile getiriyorum cvp yazıp hakaret eden sizlersiniz, benden hiç bir yarışmacı hakkında kötü bir söz duydunmu

Senior Member
    Sen görmek istemesende kendini kandırma bence akın yarışlarda gayet iyi yarışmayı daha dikkatli izlemelisin.
    Akın "yarışlarda kötü" diye bir şey mi dedim ben ? Aksine adanın önde gelen isimlerinden, başarılı bir yarışmacı.
    Ancak şöyle büyük resme baktığınız zaman Turabi, Akın'a oranla daha donanımlı oyunlar konusunda.
    Tabii sizin fikriniz, saygı duyuyorum.

Senior Member
    Canımcım ne alakası var ben sempatimi dile getiriyorum cvp yazıp hakaret eden sizlersiniz, benden hiç bir yarışmacı hakkında kötü bir söz duydunmu
    Turabi hakediyo ama canım kusura bak ://

Senior Member
    Alıntı twq Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bilmez misin forum ahalisini.. Nomral hayatında hiç biri küfretmez asla; mesela sağlam para uğruna günlerce aç kalmalarının ardından zaar gibi koştukları bir yarışı saniye farkla kaybetseler; ilk yapacakları şey rakiplerinin yanına gidip "dostum, beni iyi yendin; tebrik ederim" demek olurdu eminim.. Hepsi aşırı erdemli insanlar; karakter onlar için her şeyin ötesinde..
    Tabii canım, hepimiz meleğiz zaten Şu forumdaki iyilik meleklerini bir toplasalar Survivor'a, çoğu ilk hafta kaçar geri kalanı da birbirlerini yemeye başlar

Senior Member
    Bu taraf tutmakla alakalı bişi, kaybeden karşısındakinin her hareketine sinir olur, gülümsemesi bile yeterlidir. Aslında hareketlerine değil Turabiyi sevmediğiniz için kazanmasına sinir oluyorsunuz bence
    Ben kazanmasına sinir olmuyorum adam hakeder kazanır. Mesela ben geçen ayağında bebek salladığında delidir ne yapsa yeridir dedim hatta kahkahalarla güldüm o hareketine ama karşısındaki rakibi olsaydım bildiğin kavga sebebi o hareket Allahtan kale almıyorlar adamı ; )

Senior Member
    Turabi hakediyo ama canım kusura bak ://
    Simay bak ben çok duygusalım biraz daha üzerime gelirsen ağlarım

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •