Sayfa 23 - Toplam 101 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Bulunan 221 den 230 - Toplam 1001

Konu: 13 Nisan 2014 Pazar günü yayınlanan program hakkındaki yorumlarınız

Senior Member
    Alıntı cravity Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben bu günden sonra Smailci olmaya karar verdim
    benimde tüm favorilerim elimde patladı ilk defa bir survıvorda bu durumu yaşıyorum,boşluga düştüm

Senior Member
    arkadaslar bence SAHRA BU HAFTA KALSIN.dua edelim gelecek hafta gonulluler dokunulmazligi kaybetsin va BIRLESMEDEN BIR HAFTA ONCE ELENSIN. BU DAHA ACI OLUR EMIN OLUN

Senior Member
    Alıntı sefa.a Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Turabiyi bugünlük savunuyorum Ebru, adam Sahranın satışını gördü konseydede açtı ağzını yumdu gözünü yani Turabiye ben yine güvenmiyorum sadece Sahranın bugüne kadar o adada yaptıklarının hesabını Acunun yönlendirmesiylede olsa Turabi tarafından net bir şekilde eleştirilmesi oldu.Yoksa Turabiyi övdüğümüzden değil evet gerekeni yaptı Yiğitin yapamadığını yaptı hatta o yüzden taktir ediyorum Turabiyi.

Sahranın kendisini satışını gördü ve tepkisini gösterdi derim buna.
    Turabi'yi bugünki hareketlerinden dolayı savunmak başka, Turabi artık favorim, birinciliği hakediyor, şudur budur başka.. Turabi gayet kişisel nedenlerle Sahra'ya cephe aldı, Acun'dan aldığı gazla da yürüdü gitti.. Ancak orada Berna'yı savunması samimi miydi yani? Berna için miydi? Hayır.. Sırf Sahra'yla kötü oldu arası diye yaptı bunu.. Bu da ayrı bir ikiyüzlülük yani.. Yiğit'in ikiyüzlülüğü daha ağır ayrı mesele.. Turabi'den beklediğim birşey sonuçta..

İsmail tutulacak en son kişilerden bence oyun kazanamıyodu ama en çok o seviniyodu o konuşuyodu ayrıca akının doldurmalarına direkt inanıyor o da saf yani

Senior Member
    Alıntı yenibölüm Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bernacim gittikten sonra yolumu sasirdim. Bendemi Ismaili tutsam? Bana bir yol gösterin?
    ... bu sezon bütün yollar Tolga'ya çıkacak gibi görünüyor yenibölüm..
    ... Bir düşünün derim ben..

Senior Member
    Alıntı kefren06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ayrıca tolga geçenki çamur oyununda söylemiş turabinin kastettiği buydu
    Tolga karsı takımada saygı gösteriyor olay sadece bu.
    Ona bakarsan Turabiyede bana dövüş ögret çok iyisin bilmem ne gibi şeyler dedi.
    Bu adam oyunlarda elinden geleni yapıyo ve karsı takımla bi kez bile tartısmadı.

Ama elinize simdi Turabinin söylediklerinden koz geçti,herkes gibi yüklenin Tolgaya.

hıc turabıyı hos karsılayacagım aklıma gelmezdı.yıgıtın yapamadıgı turabı yaptı.yıgıt sen ne kadar nankorsun berna senın yuzunden dıskalıfıye oldu senı savunmak ıcın.sen nerdeyse sahra haklı dıyececektın.yıgıt bııtın sen.turrabıye ne kadar sevmesemde mesajlarım haftaya turabıye.tolga olgunlugunu gosterdı bugun ertungaya bakma bızım takıma dedı.forumdekıler ıkıyuzlu takım sattı dıyorlar.sasırdım kaldım.tolganın bırlesme oncesı kımseye yaklasmaya ıhtıyacı yok adam alıstı artık yalnızlıga.tolga sonuna kadar arkandayız.

Senior Member
    Seroooo bir sen kaldın Seroooo. Serenay belki Survivorı kazanamayacak ama seviyorum o kızı ya

Senior Member
    Alıntı ultraslan_48 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    hahah bi an Fatih Terim'i duyar gibi oldum
    ahmeti sevmeye başladım ya adam dogal yarısma anında kendinden geçiyor umarım smsleride artar

Senior Member
    Alıntı Azerinn Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadaslar bence SAHRA BU HAFTA KALSIN.dua edelim gelecek hafta gonulluler dokunulmazligi kaybetsin va BIRLESMEDEN BIR HAFTA ONCE ELENSIN. BU DAHA ACI OLUR EMIN OLUN
    Bu hafta ertunga gidiyor kesin. Sonuncu çünkü.

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •