Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

SAYFA     1/4

30.04.2018 09:01#1
  • facebook'ta paylaş
  • twitter'da paylaş

The TurkModeratör

Bu başlık altında Mustafa Kemal Kurt ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene
30.04.2018 11:23#2

Alara tekinYeni Üye

Mustafa Kemal efendiliğini koruyor her zaman asil insan. Şuan niyetleri ve maksatları çözmeye çalışıyor anlamaya çalışıyor.Anladıktan sonra verecektir karşılığını herkese hak ettiği kadarını.O kadar haklısın ki Mustafa Kemal söylecek bütün kelimeler yetersiz kalır.Duruşunu bozma güzel insan
30.04.2018 12:59#3
anıl'a bilerek omuz attın düşürdün çok ayıp yaptığın
02.05.2018 22:11#4

Mahir UğurluYeni Üye

All starlara sonradan dahil oldun diye senin ismini yazmaları kadar saçma bir şey yok, kendi topuklarına sıkıyorlar da haberleri yok üstelik. Kaç haftadır takımın en iyi ismisin, efendisin ve her daim takımını düşünüyorsun ancak ünlülerin bütün bunları göz ardı edip seni potaya koyma çabaları gerçekten çok ayıp. Umarım bu efendiliğini ve performansını sonuna kadar devam ettirir ve Kıbrıs'a gidersin.
05.05.2018 08:06#5
ÇOK İYİ BİR YARIŞMACISIN.BEN SENİN TURABİNİN KOPYASI OLDUĞUNU HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM .SADECE SEN BAŞARIYA ODAKLAN VE KENDİNİ BOZMADAN DEVAM ET. BEN DAMLA CAN FANIYIM BU YÜZDEN TÜM OYLARIMI ONA GÖNDERDİM FAKAT DÜRÜSTLÜĞÜN VE EFENDİLİĞİNLE SENİN İÇİNDE DUA EDİYORUM.ÇÜNKÜ SENDE SURVİVORA ÇOK YAKIŞIYORSUN VE TABİKİ ÜNLÜLERİN KIZLARI VE TABİİKİ BİRSEN HEPİNİZİ AYRI AYRI SEVİYORUM AMA SADECE DAMLA CANA SMS ATTIM.BU SADECE DAMLAYI KORUMA AMAÇLI AMA İNŞALLAHHEPİNİZ İLERLERSİNİZ BU SENE ERKEK ŞAMPİYON ÇIKMASIN İSTİYORUM YALAN YOK.AMA EN ÇOK DAMLA CAN ŞAMPİYON ÇIK SIN İSTİYORUM.BENCE SEN SURVİVORIN HE MANİSİN BAŞARILAR

SAYFA     1/4

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir