Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
02.02.2018 13:28#1
  • facebook'ta paylaş
  • twitter'da paylaş
Bu başlıkta Ümit Karan ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İyi Forumlar
Matilda Effect
04.03.2018 15:29#2
duruşun çok iyi takım arkadaşlarınla diyoloğun çok iyi bu şekilde devam edip finale kalmanı istiyorum. gönülden tebrik ediyorum
05.03.2018 13:50#3

emrah yörükYeni Üye

Birileri demiş ki ümit karan öldü şimdi yazsınlar kral geri döndü böyle devam kaptan galatatasaray taraftarı arkanda unutma...
13.03.2018 07:59#4
Umit Karan ve Adem cox saygi duydugum kisilerdi. Ama 2-3 gundur Nagihana yaptiklari, *gibi konusmalari hic yakismadi. Erkek dedigin agir basli olmalid. Tum takim birlesmis bir kadina karsi. Hangi erkekliye yakisiyor bu. Dun Nagihanla konustuklari zaman damla ve semaya birlesib hoplayip ziplayan Umit Karan cok komik gozukuyordu. Arada kendinize sayginiz olsun
13.03.2018 11:19#5
Bir Galatasaray taraftarı olarak yarışmada sizi severek takip ediyordum. Ama, maalesef şu son günlerde Nagehan'a yapmış olduğunuz hareketlerden sonra sizin adınıza çok üzüldüm, gözümüzde sizi çok büyütmüşüz. Mahalle kavgasına dönüştürdünüz yarışmayı, alay etmeler, küçük görmeler, alkışlamalar, azarlamalar bu ne ya....Hadi Sema ile geçmişten bir husumetleri var, size ne oluyor? Yapıcı olmanız gerekirken ekstra gaza veriyorsunuz insanları. Dolmuşa binmeyin Ümit Bey. Siz futbolda transfer olduğunuz zaman takım arkadaşlarınız da size böylemi davranıyorlardı. Kadın diğer takıma transfer oldu. Artı her zaman sizin takımınız birinci gelecek diye bir kural yok. Bu yarışmada bir de gönüllüler takımı var. Onlar kazanınca bu ne ya...O zaman All Star olarak tek başınıza çıkıp yarışsaydınız.  Nagehan taraftarı değilim, hatta geçen yarışmada kendisini hiç sevmezdim sizlerin davranışları yüzünden kadına üzüldüm, acıdım. Biraz yükseklerden inin artık fazla havalandınız siz ve takım arkadaşlarınız. Unutmayın bu yarışmayı çocuklar da hatta sizin çocuğunuzda izliyor. Örnek olun. Bırakın kadın kavgasına karışmayı, yakışmıyor.

SAYFA     1/7

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir