Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
30.04.2018 08:58#1
  • facebook'ta paylaş
  • twitter'da paylaş

The TurkModeratör

Bu başlık altında Murat CEYLAN ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene
08.05.2018 15:08#2
Murat CEYLAN..Sadece hızlısın! başka hiç bir meziyetin yok malesef! hızlı olmanda puan alamadığın zaman para etmiyor.Yani düşünün ki son model bir yarış aracınız var,fakat deposunda yakıtı yok!!! ne işe yarar ??? maleseff !!!
21.05.2018 14:16#3

Can ERTENYeni Üye

SENİN EN BUYUK GÜCÜN YUREGİN. ASLINDA HERKESTEN DAHA FAZLA SURVİVOR YAŞIYORSUN ÇUNKU KAYBEDEN KİŞİ GENELDE HATA YAPTIGI,GEÇ GELDİ İÇİN FELAN ZAMAN KAYBEDİYOR O YÜZDEN GEÇ GELİP OYUNU KAYBEDEBİLİYOR. SADECE BAZEN ÖNDE GELİP KAYBEDENLER OLUYOR. ONDA BİLE COĞU KİŞİ SİNİR KRİZİ GEÇİRİYOR. SEN OYNADIĞIN ÇOGU OYUNDA ÖNDE GELİP BİTİREMİYORSUN. BU YUZDEN HERKESTEN FAZLA ETKİLENİYORSUN. SANA TAVSİYEM HİLMİCEM'DEN YARDIM AL. O SENİN KARDEŞİN. 2015 DE DE O AYNI DURUMDAYDI. GENELDE HEYECANDAN KAYBEDİYORDU ÖNDE GELİP. AMA BUNU BU SEZON YENDİĞİNİ GÖRÜYORUM. O SANA EN GÜZEL YOLDAŞ OLACAKTIR.
TEKRAR İKİNİZİ KIBRISTA GÖRMEK DİLEĞİYLE
28.05.2018 14:27#4
Murat'ın parkurdaki sesi izlerken beni bile sakinleştiriyor. Bench'te olmasa takımının sıkıntı çekeceğini düşünüyorum. Ne güzel herkesi toparlıyor, yükseltiyor, cesaretlendiriyor, ara buluyor, gönül alıyor vbs... Tutkal gibi o takımda. Ünlülerin Murat'ı yok ondan kaybedip duruyorlar. Survivor'ı geç, hayattaki her yarışta insanın yanında isteyeceği biri.

SAYFA     1/1

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir