Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

SAYFA     1/1

30.06.2018 19:00#1
  • facebook'ta paylaş
  • twitter'da paylaş
30 Haziran cumartesi günü yayınlanan Survivor Büyük Final yorumlarınız.

İyi Forumlar.
Matilda Effect
01.07.2018 17:02#2
Artık bir zahmet final 4'ün oylama sonuçlarını yayınlarsınız.
Bundan önceki oylamaları da yayınlasanız süper olur. Oy verenler olarak bir sonuç görmeyi hakettiğimiz kanısındayım. Oylamalarla ilgili gerekli bilgilendirme yapılmadığı takdirde kötü niyete açık hale geliyor ve inandırıcılığınızı/güvenimizi kaybediyorsunuz.
02.07.2018 01:15#3

Bekir GüneşKıdemli Üye

Sonunda Survivor 2018 bitti ve Adem şampiyon oldu. Ben acaba bir sürpriz olur mu diye beklerken aylar öncesinden parlatılan Adem şampiyonluğu kaptı. Kutlarım; önceki sene 2. olmuş hayali yarım kalmıştı. Artık hayali tamamlandığına göre ödülünü alsın güle,güle değerlendirsin. Umarım önümüzdeki yıllarda yapılacak Survivorda Nagihan'ın, Anıl'ın, Murat'ın da yarım kalan hayallerini tamamlar, herkesin gönlünü hoşnut etmiş oluruz. Survivor başladığında "Adem'i şampiyon yaparlar." demiştim. İddiada yer bulsa paramı düşünmeden Adem'e yatırırdım :) Ancak ben Nagihan'ı şampiyon görmek isterdim, hadi olmadı Anıl... Günahıyla, sevabıyla bu yarışmada bitti, herkesin emeğine sağlık. Nagihan üzülme, sen gönüllerin şampiyonusun. Anıl sen de şampiyonluğu hakeden bir yarışma çıkardın. Her ikinizi de gönülden kutluyorum...
02.07.2018 18:04#4
2018 Survivor Türkiye finali sonucunun sms oylamasının adil olmadığını düşünüyorum.Dört adayın biri Ünlüler,diğer üçü Gönüllüler takımından olduğuna göre(seyircilerin az veya çok a ve b takımını eşit sayıda tutacağını düşünürsek)atılan sms oylarla Adem'in kazanacağı baştan bellidir,ikili finali bir Gönüllünün kazanması imkansız gibidir.Her bir seyircinin final gecesi bir oy hakkı ile Ünlüler takımını tutan seyircilerin 4 oy hakkı Adem'e gitmiştir,ikili finalde Nagihan'a giden Gönüllü seyirci oyu 1/4'ün biraz üstü olmuştur veya olduğunu düşünebiliriz.Buradan bu finalin haksız bir sonuca yol açtığı bariz olduğundan(Acun Ilıcalı'nın elinde kademe kademe oylar bellidir,alsınlar incelesinler),hatanın tekrarlanmaması ve özür dilenmesi(özellikle Nagihan,sonra Anıl,daha sonra Hilmi Cem'den)gerekir diye yazıyorum...
12.07.2018 14:55#5
Sayın Moderatör,
Üç ay önce farketmiş olduğum hatayı ilgili birime iletir misiniz?
Yarışmacı karşılaştırırken 2. seçilen yarışmacının bilgileri 1. yarışmacının bilgileri ile aynı oluyor... ( yaş,boy,kilo )
sorgu hatası var düzeltmek çok basit ama 3 aydır aynı hata devam ediyor.
Saygılarımla.

SAYFA     1/1

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir