Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

SAYFA     1/2

30.10.2017 23:51#1
  • facebook'ta paylaş
  • twitter'da paylaş

The TurkModeratör

Survivor 2018 hakkında paylaşımlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

Survivor 2018 diğer sezonlardan çok farklı bir konsepte izleyici ile buluşacak. Sosyal medya üzerinden konuyla ilgili olarak açıklama yapan Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada; "2018 Survivor takım sistemi değişti." dedi.

2018'de takım sistemi değişiyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından Survivor'da bu yıl takımlar farklı olacak. Her sezonda daha heyecanlı bir hal alan ve izleyicileri ekrana kilitleyen Survivor 2018'de bu yıl iddialı bir ekip Survivor adasında yer alacak.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada bir takımda bu güne kadar yarışan isimlerin yer alacağını diğer takımın ise gönüllü olarak başvuru yapan iddialı isimlerden oluşacağını duyurdu.

Survivor 2018 nasıl olacak?
Ne Mutlu Türk'üm Diyene
18.11.2017 08:28#2
Şimdiye kadar adı açıklanan yarışmacılar ile bu yıl çok aksiyon gerçekleşir.
Matilda Effect
07.12.2017 14:23#3

ayselacrKıdemli Üye

Ben ise şimdiden kara kara aynı anda hem Turabi hem de Nihat DOĞAN'ı bünyem nasıl kaldıracak diye düşünüyorum...çok dertliyim bu konu da :D
12.12.2017 15:09#4

2165Kıdemli Üye

Merhaba Aysel :) universitem tatile girdi, bir bakiyim foruma kim var kim yok bu sene dedim. Seni burda gormek guzel tekrardan. Eser gittikten sonra ben survivori fazla takip etmedim gecen sene mesguliyette sebepti buna tabi... bu sezon bol kaos olucagi kesin :D
14.12.2017 11:18#5

ayselacrKıdemli Üye

Merhaba 2165 :) forum çok boşaldı çokkk eskiden ne güzeldi aksiyon vardı :) bu sene Survivor'da bayağı kaos olacak ama benim en merak ettiğim sorunun cevabını da bulacağız en güçlü bayan yarışmacı kim? Merve mi, Sema mı yoksa Nagihan mı. Ben oyumu Merve'den yana kullanıyorum :D

SAYFA     1/2

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir